Cestování na Kanárské ostrovy v únoru

Ještě nevíš, kam si zajet v únoru? Co takhle vypravit se do nejlepší destinace o zimních prázdninách? Příjemné podnebí Kanárských ostrovů ti umožní užít si slunce, když se ponoříš do písku úžasné pláže, nebo si jít užít oslavu karnevalu bez obav o špatné počasí. Jdeš do toho?

Contenido

Co je více kanárské než Karneval? Přivez si svůj převlek a využij své cesty na ostrovy, aby ses zasmál s murgas (hudební satiry) a mogollones (hudební noci), v prostředí určeném hlavně těm největším "pařmenům". Tady se slaví na úrovni a jsme si jistí, že tě naše slavnosti nechají v němém úžasu. Za dvě z nejpozoruhodnějších můžeme jmenovat Gala de la Reina del Carnaval na Tenerife a Gala Drag Queen na Las Palmas de Gran Canaria.

Imagen
Carnaval
Carnaval
Contenido

Jestli hledáš příjemně teplé podnebí v únoru na cestu ve dvou, na Kanárských ostrovech nalezneš skvělé ubytování a nejromantičtější program. Objevte hotel, co má kouzlo, osamělou zátoku, kde se budete cítit jako poslední dvě bytosti na zemi, projděte se po stezkách ostrovů, dokud nenajdete místo s nejkrásnějším západem slunce. Začněte touto cestou novou kapitolu vašeho vztahu.

Imagen
Amanecer en Playa de Famara
Amanecer en Playa de Famara
Contenido

Přesuneme se od romantických vyhlídek k události, kterou si zamiluješ. V únoru je úžasné se kochat na Kanárských ostrovech bíle a růžově kvetoucími mandloněmi, nesrovnatelnou podívanou, která tě doprovodí na tvých výletech na kole i pěšky po kanárských stezkách.

Věděl/a si, že na ostrovech je i několik oslav na jejich počest? Podívej se do Puntagordy na La Palma, do Tejedy na Gran Canaria nebo do Santiaga de Teide na Tenerife.

Imagen
Tejeda, Gran Canaria.
Tejeda, Gran Canaria.
Contenido
  • paruku
  • převlek