Cestování na Kanárské ostrovy v únoru

Ještě nevíš, kam si zajet v únoru? Co takhle vypravit se do nejlepší destinace o zimních prázdninách? Příjemné podnebí Kanárských ostrovů ti umožní užít si slunce, když se ponoříš do písku úžasné pláže, nebo si jít užít oslavu karnevalu bez obav o špatné počasí. Jdeš do toho?

Contenido

Co je více kanárské než Karneval? Přivez si svůj převlek a využij své cesty na ostrovy, aby ses zasmál s murgas (hudební satiry) a mogollones (hudební noci), v prostředí určeném hlavně těm největším "pařmenům". Tady se slaví na úrovni a jsme si jistí, že tě naše slavnosti nechají v němém úžasu. Za dvě z nejpozoruhodnějších můžeme jmenovat Gala de la Reina del Carnaval na Tenerife a Gala Drag Queen na Las Palmas de Gran Canaria.

Imagen
Contenido

Jestli hledáš příjemně teplé podnebí v únoru na cestu ve dvou, na Kanárských ostrovech nalezneš skvělé ubytování a nejromantičtější program. Objevte hotel, co má kouzlo, osamělou zátoku, kde se budete cítit jako poslední dvě bytosti na zemi, projděte se po stezkách ostrovů, dokud nenajdete místo s nejkrásnějším západem slunce. Začněte touto cestou novou kapitolu vašeho vztahu.

Imagen
Contenido

Přesuneme se od romantických vyhlídek k události, kterou si zamiluješ. V únoru je úžasné se kochat na Kanárských ostrovech bíle a růžově kvetoucími mandloněmi, nesrovnatelnou podívanou, která tě doprovodí na tvých výletech na kole i pěšky po kanárských stezkách.

Věděl/a si, že na ostrovech je i několik oslav na jejich počest? Podívej se do Puntagordy na La Palma, do Tejedy na Gran Canaria nebo do Santiaga de Teide na Tenerife.

Imagen
Contenido
  • paruku
  • převlek