Cestování mezi ostrovy

Pohybujte se po souostroví

Z kterého ostrova chcete odletět?

Choose island as source
Choose island as destination
LA GRACIOSA LANZAROTE FUERTEVENTURA GRAN CANARIA TENERIFE LA GOMERA LA PALMA EL HIERRO
Descripción general

Kanárské ostrovy nabízejí mnoho možností k poznání všech ostrovů a rychlému a pohodlnému cestování z jednoho ostrova na druhý. Každý z nich má letiště a námořní přístav, kde řada společností provozuje nejrůznější trasy letů a plaveb. Vzdálenosti mezi ostrovy jsou navíc tak krátké, že cestováním z jednoho místa na druhé strávíte jen velmi málo času.

Icono avión
Jméno
Icono Avión
Imagen
Icono Avión
Titular avión
Letadlem
Descripción avión

Souostroví se může pochlubit 8 letišti, které vzájemně propojují všechny ostrovy. Doba žádného letu netrvá více než hodinu a spoje jsou provozovány velmi četně každý den.

Icono barco
Jméno
Icono Barco
Imagen
Icono Barco
Titular barco
Lodí
Descripción barco

Cestování lodí z jednoho ostrova na druhý bývá obvykle levnější a navíc nabízí pohledy, při nichž není náhodné zahlédnout delfíny či jiné druhy mořských živočichů. Můžete využít plaveb s různými společnostmi, které nabízejí četné a cenově dostupné spoje, nebo můžete cestovat na palubě zaoceánského parníku.

Icono excursión
Jméno
Icono Mapa
Imagen
Icono Mapa
Titular excursiones
Exkurze
Descripción excursiones

Dalším způsobem, jak navštívit sousední ostrovy, je se zúčastnit organizovaného výletu lodí nebo plachetnicí, které vyjíždějí a vrací se v jeden a tentýž den, a tudíž nabízejí možnost shlédnout turisticky zajímavá místa bez nutnosti noclehu.