Kanárské ostrovy na vás čekají

Osm ostrovů v Atlantickém oceánu, kde se můžete odpojit, vzdálit se rutině a vrátit se s novou energií. Objevte jejich sopečnou přírodu, odpočívejte na rajských plážích, ponořte se do prastarých lesů, přelétejte očima závratné strže a útesy, přemýšlejte a potápějte se v křišťálově čistých vodách...

Contenido

Užijte si mimořádnou rozmanitost krajiny a prožijte nekonečné zážitky. Nezapomeňte na gastronomii, tradiční i novou, pod vedením prestižních šéfkuchařů, a nezapomeňte se seznámit s cenným historickým dědictvím a kulturou ostrovů, s dědictvím dávných osadníků i se současností. A nejlepší na tom je, že můžete přijet, kdykoli budete chtít a v jakémkoli ročním období. Jste na ostrovech věčného jara. Nacházíte se v nejlepším podnebí na světě. Přijďte se s nimi seznámit.

 

 

 

00:00
Título
Přijeď sem - Kanárské Ostrovy
Vídeo
Póster
Tienes que venir aquí, Islas Canarias
Tienes que venir aquí, Islas Canarias
Tipo
Ancho completo
Imagen
Tenerife
Tenerife
Contenido

Vraťte se do formy!

Hodiny strávené na pláži na písku, opalování a osvěžující koupání v moři uvolňují tělo i mysl. Ale také spojení s lesy, horami nebo úchvatnou sopečnou krajinou nás nabíjí energií. A noci strávené pozorováním hvězd. Nebo poslouchejte šumění vln a vychutnejte si vynikající večeři u moře.


Contenido

A západy slunce? Rozjímání nad nimi v té nejlepší společnosti a přípitek jedním z kanárských vín s označením původu vám umožní zapomenout na čas a intenzivně si vychutnat tento okamžik. A nesmíte zapomenout na lázeňské nebo spa terapeutické procedury a následné regenerační masáže v jednom ze specializovaných zařízení. Nebo si prostě jen užijte odpoledne v ubytování, jehož nabídka je široká.

 

Ze všech těchto a mnoha dalších důvodů se jedná o ostrovy ideální pro obnovení energie, skvělou rekreační oblast pod širým nebem, kterou si můžete užít kterýkoli den v roce a z níž se vrátíte domů jako vyměnění.

 

 

Contenido

Země sopek a bující přírody

Bylo třeba milionů let, aby byly takové, jaké jsou. Osm ostrovů se postupně nořilo ze dna Atlantiku, až dosáhly hladiny oceánu. Ostrovy sopek, na kterých vyrostl život a našel si svůj prostor, aby se toto souostroví stalo jedním z biologicky nejrozmanitějších míst na světě. Impozantní sopky a záhadná lávová pole, která koexistují s bujnými lesy; strohá a zvlněná krajina, jež se střídá s hlubokými roklemi porostlými vegetací; úrodná údolí vedoucí ke strmým útesům... Země tisíce barev a modrého moře, místa, kde žijí jedinečné druhy. A když se podíváte nahoru, uvidíte ji: jasnou, průzračnou oblohu, která vybízí k počítání hvězd.  


 

Contenido

Ptejte se, žádejte... zde to najdete.

Několikadenní dovolená na Kanárských ostrovech vám dodá spoustu energie. Především budete mít energii na dlouhý seznam aktivit během dne i v noci. Můžete se věnovat některému z „větrných a vlnových“ sportů, jako je surfování nebo windsurfing, prozkoumat dno oceánu, pozorovat nádherné kytovce plovoucí ve volné přírodě... Na souši se můžete vydat na pěší túru nebo se projet na velbloudím hřbetě, pobavit se v prvotřídních aquaparcích nebo zajít do zoologické zahrady; také do botanické zahrady, akvária, muzea a archeologických nalezišť. Vždycky se najde čas na nákupy a spousta času zbude i na večerní zábavu v některém z módních nočních klubů nebo na návštěvu představení a koncertů.


 

Contenido

Tak blízko a tak bezpečně!

Nejlepší podnebí, nádherné pláže, mimořádná rozmanitost krajiny, nekonečné plány pro páry, s přáteli, s rodinou nebo o samotě... Je výsadou, že si to všechno a ještě víc můžete užít jen pár hodin cesty z jakéhokoli města v Evropě. Kromě blízké vzdálenosti se zde budete cítit jako doma i díky přátelským a otevřeným lidem. Destinace, která nabízí bezpečí a jistotu díky splnění nejvyšších evropských standardů, prvotřídní zdravotní péči a další základní služby. Kanárské ostrovy posílily a zavedly nová nařízení ohledně zdravotní bezpečnosti, aby se minimalizovala veškerá rizika.


 

Imagen
Playa de la Francesa
Playa de la Francesa

Objevujte jeden ostrov po druhém

Contenido

Tenerife, 100% život

Pláže, stezky, lesy, vodní parky. Pozorujte velryby a delfíny, jak plavou ve volné přírodě, nebo se procházejte historickými centry měst. A co si zahrát golf pod modrou oblohou? To je také nutnost. A samozřejmě povinná návštěva impozantního vrcholu Teide, jenž je v noci kouzelným místem k pozorování hvězd. Na Tenerife je možné všechno.

Více informací


 

Contenido

Gran Canaria, pohádkový ostrov

Tento „miniaturní kontinent“ je ostrovem kontrastů. Ve stejný den si můžeme vychutnat pláže, jako je Maspalomas a impozantní dunové pole, vnitrozemskou krajinu s kanárskými borovicovými lesy, roklemi, sopečnými kalderami...  Můžeme také relaxovat v lázních a připravit se na rušný noční život.

Více informací


 

Contenido

Lanzarote, jiný ostrov

Je tak odlišný, že jeho krajina vypadá jako z jiné planety, stejně jako národní park Timanfaya. Sopky a lávová pole, která se ztrácejí před očima, pohled, který se nejprve zastaví na pestré škále barev této zdánlivě pusté země. Lanzarote je také synonymem pro pláže, bílé domy a vinice.
 

Více informací


 

Contenido

Fuerteventura, pláž Kanárských ostrovů

Nekonečné pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou, mnohé z nich osamělé. Sen těch, kteří v těchto místech nacházejí svůj specifický ráj pro odpočinek, mořský vánek, opalování, plavání v klidné, křišťálově čisté vodě... Ale také pro ty, kteří chtějí zažít adrenalin při surfování na vlnách a postavit se větru.

Více informací


 

Contenido

La Palma, krásný ostrov

Je to zelený ostrov. Zelený díky bujným kanárským borovicovým lesům a zelený díky vavřínovému lesu, rostlinnému útvaru z třetihor, který zde našel útočiště. Působivá je jeho sopečná krajina, například národní park Caldera de Taburiente, a vrcholy, na nichž se nachází jedna z nejvýznamnějších astronomických observatoří na světě.

Více informací


 

Contenido

La Gomera, pocit jedinečnosti

Legenda a magie. Také historie a kultura předků, jejímž maximálním projevem je gomerská píšťala. Na ostrově se nachází jeden z největších a nejzachovalejších vavřínových lesů na světě, rozkládá se v národním parku Garajonay. Skály, rokle vedoucí k plážím se sopečným pískem, nádherné palmové háje... Je to jedinečné.

Více informací


 

Contenido

El Hierro, ostrov s duší

Symbolem ostrova je ticho a úchvatný panoramatický výhled. Sopečné krajiny, které ohromují duši. Hlavní charakteristikou je klid zdejších vesnic, pomalé a poklidné tempo života. Najdete zde průzračné moře plné života, pro milovníky potápění jako stvořené. Stezky vedoucí přes lesy, ale také přes lávu a písek. Je to ostrov, který je třeba zažít.

Více informací


 

Contenido

La Graciosa, malý poklad

Nejmenší z Kanárských ostrovů. Místo, kde se můžete ztratit na odlehlých plážích s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Ubytujte se v bílých domcích téměř na pláži a vychutnejte si vynikající čerstvé ryby při pozorování západu slunce a oranžového světla, které vrhá na impozantní útesy na severu Lanzarote.

Více informací