DEN NA PLÁŽI NA KANÁRSKÝCH OSTROVECH

Contenido

Na Kanárských ostrovech si můžete vychutnat mnoha kilometrů velkolepé pláže a strávit den s rodinou, projet se po břehu, lehnout si a odpočinout nebo ztratit se se svým partnerem v idylické krajině. Navíc příjemné teploty v každém ročním období, jasná obloha a více než 3000 hodin slunečního svitu ročně, abyste si mohli užívat nekonečné pláže Kanárských ostrovů téměř vždy.

Připojte se k nám v tenhle den na pláži!

Máte chuť se hrát?
PŮJDEME NA PLÁŽ!

Contenido

Kanárské ostrovy nabízejí nekonečné možnosti pro den na pláži. Stačí se rozhodnout, co chcete: ztratit se na nedotčené pláži a zapomenout, bavit se s dětmi na rodinné pláži se všemi druhy služeb nebo jednoduše relaxovat a užívat si jednu nejpopulárnějších pláží.
Máte k dispozici více než 500 pláže, které jsou velmi blízko ZVOLTE SI TU VAŠI!

Imagen

Určitě máte hlad
POJĎME JÍST!

Contenido

Máte tolik možností kolik je pláží. Můžete sedět v restauraci s výhledem na moře a ochutnávat kanárské jídla, jako guláš, brambory s omáčkou nebo místní ryby jako „vieja“ nebo „salema“. Ale pokud chcete raději jíst s nohama v písku a v blízkosti vody, určitě najdete nějaký bar, kde můžete ochutnat lahodné tapas z chobotnice, grilované kuželnatky, sardinky na grilu, „salpicón“... a tím zahájit odpoledne s dobrou chutí v ústech.

A když se chcete osvěžit...
VYKOUPAT SE!

Contenido

Je-li jsou známé pláže Kanárských ostrovů pro něco, je to jeho čistá a průzračná voda s konstantní teplotou po celý rok kolem 20 ºC, která vás zve k osvěžení a pěstování vodních sportů. Z tohoto důvodu, na mnoha plážích, najdete školy surfování kde můžete začít cvičit nebo zlepšit svou techniku na desce.
A pokud jste se rozhodli vidět moře z jiného úhlu pohledu, můžete se potápět a objevit jeden z nejcennějších mořských ekosystémů na světě na jednom z mnoha výletů pořádaných potápěčskými školami.
 

Imagen