DEN NA PLÁŽI NA KANÁRSKÝCH OSTROVECH

Contenido

Na Kanárských ostrovech si můžete vychutnat mnoha kilometrů velkolepé pláže a strávit den s rodinou, projet se po břehu, lehnout si a odpočinout nebo ztratit se se svým partnerem v idylické krajině. Navíc příjemné teploty v každém ročním období, jasná obloha a více než 3000 hodin slunečního svitu ročně, abyste si mohli užívat nekonečné pláže Kanárských ostrovů téměř vždy.

Připojte se k nám v tenhle den na pláži!

Máte chuť se hrát?
PŮJDEME NA PLÁŽ!

Contenido

Kanárské ostrovy nabízejí nekonečné možnosti pro den na pláži. Stačí se rozhodnout, co chcete: ztratit se na nedotčené pláži a zapomenout, bavit se s dětmi na rodinné pláži se všemi druhy služeb nebo jednoduše relaxovat a užívat si jednu nejpopulárnějších pláží.
Máte k dispozici více než 500 pláže, které jsou velmi blízko ZVOLTE SI TU VAŠI!

Imagen
El Cotillo. Fuerteventura
El Cotillo. Fuerteventura

Určitě máte hlad
POJĎME JÍST!

Contenido

Máte tolik možností kolik je pláží. Můžete sedět v restauraci s výhledem na moře a ochutnávat kanárské jídla, jako guláš, brambory s omáčkou nebo místní ryby jako „vieja“ nebo „salema“. Ale pokud chcete raději jíst s nohama v písku a v blízkosti vody, určitě najdete nějaký bar, kde můžete ochutnat lahodné tapas z chobotnice, grilované kuželnatky, sardinky na grilu, „salpicón“... a tím zahájit odpoledne s dobrou chutí v ústech.

A když se chcete osvěžit...
VYKOUPAT SE!

Contenido

Je-li jsou známé pláže Kanárských ostrovů pro něco, je to jeho čistá a průzračná voda s konstantní teplotou po celý rok kolem 20 ºC, která vás zve k osvěžení a pěstování vodních sportů. Z tohoto důvodu, na mnoha plážích, najdete školy surfování kde můžete začít cvičit nebo zlepšit svou techniku na desce.
A pokud jste se rozhodli vidět moře z jiného úhlu pohledu, můžete se potápět a objevit jeden z nejcennějších mořských ekosystémů na světě na jednom z mnoha výletů pořádaných potápěčskými školami.
 

Imagen
Papagayo, Lanzarote.
Papagayo, Lanzarote.

KOUZELNÉ ZÁPADY SLUNCE

Contenido

Večer, po dni stráveném odpočinkem nebo zábavou, je jedním z nejvíce zvláštní okamžiků, které můžete prožít na pláži. Je to ideální čas na procházku podél pobřeží nebo na sedění a pozorování moře a vidět, jak slunce pomalu mizí za obzorem.

Na Kanárských ostrovech západy slunce jsou moc charakteristické, protože slunce taje do moře a vytvoří houf lesku a jiskry pomerančové barvy nad vodou.

Perfektní konec pro perfektní den na pláži.

Imagen
Benijo. Tenerife
Benijo. Tenerife