NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

OSTROV

TENERIFE

100%
ŽIVOT
Na Tenerife můžete udělat to, co se vám nejvíce líbí kterýkoli den v roce, díky jeho podnebí, přírodě a turistickým zařízením, které slouží, k tomu, abyste si užívali.
VÁŠ NEJLEPŠÍ
SWING
Tenerife má osm golfových hřišť, kde si můžete otestovat svůj švih kterýkoli den roce. Téměř všechny mají moderní zařízení a jamky, které navrhly profesionály.
POZOROVÁNÍ
BALLENAS
Na jihozápadním pobřeží ostrova je privilegované místo, kde můžete vidět velryby v svobodě. Nedaleko od pobřeží lze nalézt až 26 různých druhů kytovců: plejtváky, delfíny, kosatky a dokonce i modré velryby.
SVĚTOVÉ
DĚDICTVÍ
Národní Park Teide, s nejvyšším vrcholem ve Španělsku. Historické centrum La Laguna, s koloniální architekturou.
VÍTEJTE NA TENERIFE
Tenerife je ostrov tisíc zkušeností na jednom ostrově. Můžete se ponořit do přírody, relaxovat na pláži, jít na Teide, nakupovat, vidět show, procházet se přes jeho historické centrum, bavit se v tematických parcích, hrát golf...

Naplňte si energii nekonečnými činnostmi, ale především, neodjeďte z Tenerife bez ochutnání jeho bohaté gastronomie. Sedněte si na terasu s výhledem na moře a ochutnejte pár výtečných krevet.
/
PARQUE
NACIONAL DEL
Teide
Třetí nejvyšší sopka na světě
S výškou 3 718 m je sopka Teide nejvyšší horou ve Španělsku. Její dva ekosystémy dělají z výstupu zážitek plný kontrastů. Kromě toho, je k dispozici průvodce pro ty, kteří chtějí prohloubit své znalosti a horské útočiště pro vychutnání si nádherného výhledu na východ slunce.
/Co nemůžete minout/