NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

OSTROV

LANZAROTE

JINÝ
OSTROV
Ostrov černé a načervenalé vulkanické země, která spolu vládnoucím tichem a mírem vám dá pocit, jakoby jste byli na jiné planetě.
VÍNO
S OZNAČENÍM PŮVODU
Dobrý způsob, jak poznat ostrov, je návštěva jeho sklepů a vychutnání si jeho lahodných vín Malvasía s označením původu.
MÍSTO SETKÁNÍ PRO
SPORTOVCE
Díky svým dlouhým, slunným dnům, sportovci z celé Evropy si vybrali Lanzarote jako ideální místo k praxi cyklistiky, běhu, plavání a vodních sportů.
Světová biosférická
REZERVACE
Vysoká environmentální hodnota ostrova vedla k uznání UNESCO v roce 1993.
Vítejte Na Ostrově Lanzarote
Jeho podivná vulkanická krajina tisíc barev vás vítá. A ticho a klid na ostrově vás zvou k oddychu a dobití energie v dlouhých dnech plných světla.

Jeho zvláštní krajiny tvoří ekosystém velké hodnoty, který je mezinárodně uznáván. Ideální prostředí k relaxaci a procházce po jejich sopkách, jeskyních nebo plážích. Poté se zastavte na okamžik a dýchejte klid ostrova. Budete se cítit tak daleko, jako by se cestovali na měsíc.
/
Národní Park
Timanfaya
Ukázka nedávného a historického vulkanismu, který nabízí jeden z nejvíce působivých vizuálních zážitků na Kanárských ostrovech. Téměř bez vegetace, drsnost tvarů a různé barvy, jako je červená, hnědá, černá a pomerančová, vás přesunou na místa, které jste si nikdy ani nepředstavovali.
/Co nemůžete minout/