Nejlepší klima ve světě

Contenido

Kolikrát jsme slyšeli, že Kanárské ostrovy jsou veselá a otevřená. A to není překvapující. Žijí v podnebí s průměrnou roční teplotou 24 °C, bez velmi chladného počasí v zimě a příliš horkého v létě, což má jistě vliv. A hodně.

Bylo vědecky prokázáno, že podnebí má přímý vliv na naše emoce. Cítit slunce na kůži, dýchat čerstvý vzduch, chodit bos na písku nebo dívat se na oblohu plnou hvězd, jsou okamžiky, které nás naplňují vitalitou a obnovují uvnitř.

Pokud nevěříte, zeptejte se obyvatelů Kanárských ostrovů.

ID
me-quote-55804d41-aeeb-417a-8091-38a1c43ed46e
Cita

Počasí na Kanárských ostrovech je počasím pro šťastný pocit.

Autor

Minerva Piquero Novinář a moderátor počasí. Španělsko

Alineación texto
Centro
ID
me-quote-f70130de-9a23-4b98-9678-b9d9b4e03b92
Cita

Slova, která nejlépe definují podnebí Kanárských ostrovů jsou „pocit dovolené“ a „dobrá nálada“.

Autor

Maxi Biewer Moderátorka počasí. Německo

Alineación texto
Centro
Contenido

Jasná obloha a málo deště je příznivé klima pro slunečné dny s mnoha hodin světla. A je dobře známo, že slunce má pozitivní vliv na stav naší mysli a naše tělo. Jeden den na Kanárských ostrovech je kapsle vitaminu D, vitaminu, který vyrábíme, když vystavíme naši kůže slunci a potřebujeme ho k předcházení nemocí a k dobrému pocitu.

Contenido

Od dob Řeků Kanárské ostrovy jsou známé pro zdravé vlastnosti podnebí. Století později, cestovatelé z celého světa navštěvují ostrovy pro oživení těla a duše. Mírné teploty, dny plné světla, čistý mořský vzduch a přírodní zdroje dělají z Kanárských ostrovů ráj pro wellness.

Život venku

Pasáty a teplotní inverze, které bránit vzniku oblaků způsobuje, že neexistuje prakticky žádný deštivý den v létě a v zimě jen prší průměrně 3 dny za měsíc. To umožňuje neustále volné venkovní živobytí s velkou turistickou a rekreační nabídkou ostrovů, kde si můžete užít nekonečných aktivit na pláži, v horách, svěžích lesích, ve vodě... Volba je na vás.

 

ID
me-quote-2a900cc7-8624-49f2-a65a-714b322c574e
Cita

Každý den v roce mohou jít ven ve krátkých kalhotách a tričku a cítit se dobře.

Autor

Liam Dutton Meteorolog a moderátor počasí Spojené království

Alineación texto
Centro