NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

OSTROV

GRAN CANARIA

MINIATURNÍ
KONTINENT
Malý kontinent, v němž najdete všechny druhy zkušeností k tomu, aby byl každý den zvláštní: zlaté pláže, úžasné přírodní krajiny a okolí, velké město se spoustou zábavy pro všechny.
60 KM
PLÁŽÍ
Objevte rozmanité pláže i krajiny, která skrývá ostrov. Téměř 60 km pláží na 236 km pobřeží, pod mírným sluncem, které vás vždy naplní energií.
Světová biosférická
REZERVACE
Vulkanický reliéf, přítomnost flóry Makaronésie a velké plochy s borovicemi byly uznán organizací UNESCO za takovouto rezervaci.
WELLNESS
PROCEDURY
První turisté, který přicházeli na Gran Canaria před 150 lety byli přitahováni jeho klima a hledali relaxaci. Dnes se tento zvyk rozvinul a poskytuje různé lázně a wellness centra.
Vítejte Na Ostrově Gran Canaria
Gran Canaria je skvělou destinací s téměř 60 km pláží pro užívání si s rodinou, kde většina západní části byla prohlášena za biosférickou rezervaci. Malý kontinent, v nímž najdete vše, co je třeba k učinění speciálního dne. Můžete se plavit lodí a pozorovat velryby, chodit po lese mezi borovicemi Kanárských ostrovů, bavit se v aquaparku, procházet se po nákupních ulicích, navštívit muzea... nebo, relaxovat na klidné pláži.

Co dnes chcete dělat? Na Gran Canaria je všechno možné.
/
Duny
Maspalomas
Nová krajina každý den
Tato úžasná směs pouště a oázy v jižní části ostrova je unikátní přírodní prostor pro svou krásu a rozmanitost ekosystémů. Duny, které vítr neustále formuje, aby se krajina mohla měnit s každým novým dnem, jsou jedním z hlavních turistických atrakcí této oblasti.
/Co nemůžete minout/