Cestování s domácími mazlíčky

Kanárské ostrovy, destinace přátelská k domácím zvířatům

Mazlíčky - Lanzarote

Pokud přijedete na Lanzarote se svým domácím mazlíčkem.

Oh! There is no results ... Try again, you will surely find something you like

Před cestou

Contenido
  • Ujistěte se, že máte veškerou dokumentaci Vašeho domácího zvířete v pořádku, včetně povinného pojištění, pokud se jedná o potenciálně nebezpečné rasy. Navíc musí mít implantovaný mikročip (systém elektronické identifikace), být očkované a bez parazitů.
  • Konzultujte s Vaši leteckou společností podmínky a požadavky na cestu s Vaším domácím zvířetem.
  • Potvrďte si s ubytováním příjem domácích zvířat.
  • Nezapomeňte vzít vodítko, a v případě potenciálně nebezpečné rasy také náhubek.

Během pobytu na Kanárských ostrovech

Contenido

Nabídka ubytovacích zařízení a volného času přátelská k domácím zvířatům na Kanárských ostrovech je široká a rozmanitá. Zároveň je mnoho pláží, kde jsou zvířata povolena, především ve městech, které disponují parky speciálně navrženými pro psy s herními zónami, kde Vaše domácí zvíře bude moci „spřátelit se”, a skvěle se bavit. Můžete se procházet s Vaším psem ulicemi v kterékoli lokalitě, bez omezení, ale mějte u sebe vždy sáček a láhev vody, abyste zanechali místo po vykonání potřeb čisté.

Pokud jste nadšenec do přírody a chození po způsobilých turistických stezkách, také Váš domácí mazlíček Vás může doprovodit, ale ujistěte se, že je pod kontrolou po celou dobu, abyste zamezili poškození životního prostředí.

V případě potřeby služeb veterináře jsou zde ordinace a kliniky prvního stupně na všech ostrovech kromě La Graciosa, některé včetně pohotovostních služeb 24 hodin, tedy v případě nehody bude zdraví a blahobyt Vašeho domácího zvířete v dobrých rukou.

Také se nemusíte obávat, pokud potřebujete jakýkoli výrobek pro Vaše domácí zvíře. Na Kanárech je mnoho specializovaných obchodů, kde najdete vše, co si můžete představit, navíc také kadeřnictví, kde je můžete nechat vykoupat a ostříhat. A pokud některý den máte chuť na aktivitu, na kterou Vás nemohou doprovodit, nemusíte se jí zříct, můžete si vychutnat i tento zážitek. Ostrovy mají k dispozici slušný počet zařízení, kde se postarají, a budou hýčkat Vašeho psa nebo kočku tak dlouho, jak si budete přát.

Jak vidíte, Kanárské ostrovy se postarají jak o Vás, tak o Vaše domácí zvíře, abyste strávili nezapomenutelnou dovolenou.