NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

OSTROV

LA GOMERA

PŘÍRODA A
MAGIE
Na ostrov La Gomera můžete přejít z jedné krajiny do druhé, cítí jeho magické křídla a rozjaření přírody ve vás.
650
Km
STEZEK
La Gomera má více než 600 km tajemných stezek, kde se můžete ztratit a opět mít pocit, jak když jste byli dítě.
SILBO
GOMERO
Je to domorodý jazyk ostrova prohlášen za nehmotné kulturní dědictví lidstva UNESCO. I dnes můžete vidět lidi komunikovat pískáním! ¡Todavía puedes ver a gente comunicarse con silbidos!
SVĚTOVÁ BIOSFÉRICKÁ
REZERVACE
Ostrov - od roku 2011 - se může pochlubit titulem biosférická rezervace v kategorii vynikající díky kvalitě svých pozemských a mořských ekosystémů.
Vítejte Na Ostrově La Gomera
Stačí šlápnout tenhle ostrov a už cítíte, jak vás obklopuje magie. Vstoupíte trochu více a zjistíte, že magie je reální. Přecházíte z krajiny do krajiny a překvapí vás rokle, které se uvolňují do moře, údolí porostlé zelenými palmami, pláže s černým pískem a křišťálově čistou vodou, svěží starobylé lesy s prameny, které vás zvou k osvěžení... Přírodní prostor, který tvoří Biosférickou rezervaci s druhy již zmizely v jiných částech světa.
/
Starověký
Vavřín
Unikátní ekosystém na světě Pokud existuje něco, co stojí v národním parku Garajonay za povšimnutí, je to Vavřín, obrovská prehistorická vegetace typická pro oblasti Makaronésie, zahrnující tropy milionů let, a která se zachovala na ostrově díky své výjimečnému podnebí, které je vždy mírné. Poklidná procházka mezi tyto prastarými stromy nebo exkurze s odborníky může být ideální.
/Co nemůžete minout/