NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Nejlepší klima ve světě

Kolikrát jsme slyšeli, že Kanárské ostrovy jsou veselá a otevřená. A to není překvapující. Žijí v podnebí s průměrnou roční teplotou 24 °C, bez velmi chladného počasí v zimě a příliš horkého v létě, což má jistě vliv. A hodně.

Bylo vědecky prokázáno, že podnebí má přímý vliv na naše emoce. Cítit slunce na kůži, dýchat čerstvý vzduch, chodit bos na písku nebo dívat se na oblohu plnou hvězd, jsou okamžiky, které nás naplňují vitalitou a obnovují uvnitř.

Pokud nevěříte, zeptejte se obyvatelů Kanárských ostrovů.

Slova, která
nejlépe definují
podnebí
Kanárských ostrovů
jsou „pocit
dovolené“ a
„dobrá nálada“.

Maxi Biewer

Moderátorka počasí.
Německo

Každý den
v roce mohou
jít ven ve krátkých
kalhotách a
tričku a cítit se dobře.

Liam Dutton

Meteorolog a moderátor počasí
Spojené království

Počasí na
Kanárských ostrovech
je počasím pro
šťastný pocit.

Minerva Piquero

Novinář a moderátor počasí.
Španělsko
/
Vitamíny pro
naši náladu
Jasná obloha a málo deště je příznivé klima pro slunečné dny s mnoha hodin světla. A je dobře známo, že slunce má pozitivní vliv na stav naší mysli a naše tělo. Jeden den na Kanárských ostrovech je kapsle vitaminu D, vitaminu, který vyrábíme, když vystavíme naši kůže slunci a potřebujeme ho k předcházení nemocí a k dobrému pocitu.
/
Nejlepší podnebí
pro vašidovolenou
/
Dlouhá a zdravá
tradice
Od dob Řeků Kanárské ostrovy jsou známé pro zdravé vlastnosti podnebí. Století později, cestovatelé z celého světa navštěvují ostrovy pro oživení těla a duše. Mírné teploty, dny plné světla, čistý mořský vzduch a přírodní zdroje dělají z Kanárských ostrovů ráj pro wellness.
/
Život
venku
Pasáty a teplotní inverze, které bránit vzniku oblaků způsobuje, že neexistuje prakticky žádný deštivý den v létě a v zimě jen prší průměrně 3 dny za měsíc. To umožňuje neustále volné venkovní živobytí s velkou turistickou a rekreační nabídkou ostrovů, kde si můžete užít nekonečných aktivit na pláži, v horách, svěžích lesích, ve vodě... Volba je na vás.

Mnoho studií a miliony turistů z celého světa považují podnebí na Kanárských ostrovech za nejlepší na světě. Mírné teploty, které nezaznamenávají žádné výrazné výkyvy v průběhu roku, minimální počet deštivých dnů a nekonečné hodiny slunečního svitu přesvědčí o výjimečnosti ostrovů každého jejich návštěvníka.