NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

ZÁBAVA

A SILNÉ

EMOCE

Zábava na Kanárských ostrovech nemá konce. svůj tep při vzrušujícím sjíždění vodních tobogánů, zvedněte svůj adrenalin na maximum na závratné horské dráze nebo prožijte na vlastní kůži emoce divokého západu. Pokud však dáváte přednost poklidnější zábavě, také vám nabízíme zajímavé možnosti jako návštěvu zoologických zahrad a jiných kulturních atrakcí.

/
AQUAPARKY

Kanárské ostrovy mají stabilní klima po celý rok, s průměrnou roční teplotou 20 °C. Proto ať vyrazíte na Kanárské ostrovy v jakoukoli roční dobu, budete si moci užít vzrušující rychlosti při sjíždění skluzavek a tobogánů v aquaparcích jako Aqua Park, Aqua Water Park nebo Siam Park, největším aquaparku v Evropě.

Zobrazit aquaparky

/
ZÁBAVNÍ
PARKY

Ať už cestujete s rodinou nebo se skupinou přátel, návštěva zábavního nebo dobrodružného parku je vždy vzrušujícím plánem. Můžete přejíždět řeky na provazové lanovce, chodit po lanových mostech nebo užívat adrenalinových mechanických atrakcí. Emoce nemají hranic v parcích jako Holiday World nebo Angry Birds Park.

Zobrazit volnočasové parky

/
ZOOLOGICKÉ
A BOTANICKÉ
ZAHRADY

Zoologické a botanické zahrady jsou nejlepším způsobem zábavy při objevování fauny a flory naší planety. Proto, pokud máte rádi přírodu, vás obzvláště zaujmou parky jako Palmitos Park, Loro Park nebo Oasis Park, kde si můžete zblízka prohlédnout různé živočišné druhy jako hrochy, slony nebo dokonce varana komodského.

Zobrazit zoologické zahrady

/
JINÉ
ATRAKCE

A pokud vám ještě zbývá nějaký čas, máme pro vás ještě mnohem víc. Můžete se projíždět sopečnou krajinou Lanzarote na koni, procházet se mezi miniaturními replikami míst na ostrovech nebo si vychutnat premiéru filmu pod nejjasnějším evropským nebem plným hvězd. Protože pokud vám něco nebude na Kanárských ostrovech chybět, jsou to nejrůznější možnosti zábavy.
Zobrazit jiné atrakce