Oasis Park Fuerteventura

Představení plazů na La Lajita
Oasis Park Fuerteventura má jako jediný interaktivní představení s hady a krokodýly na Kanárských ostrovech. Během představení si někteří lidé z publika mohou pohladit plazy a obojživelníky. Není to ale jediná show, kterou park nabízí. Je zde také mimořádně příjemná exhibice s papoušky, další s dravci a velmi zábavná show s mořskými lvy. Nakupte sáčky s potravou na krmení zvířat a vychutnejte si den v La Lajita, na jihu ostrova Fuerteventura.
Jediná zoo na Fuerteventuře
Kromě toho, že Oasis Park Fuerteventura je jediná zoologická a botanická zahrada na ostrově, je také jedinou na Kanárských ostrovech, kde se chovají hroši a afričtí sloni. A je to také jedna z mála, kde si můžete pohrát s lemury! Také se můžete zblízka podívat na divoká zvířata na speciální cestě, kde pojedete na velbloudu. Cesta vede z hor až do vnitřku zahrady. Doporučuje se ale koupit vstupenky na Camel Safari při příjezdu, protože je velmi rychle vyprodáno.
Catering
Parking
Shows
Is accessible
Localidad
La Lajita
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
4
9
14 54805
262
262
10045