Bodyboarding v El Burro

Spot s nejpravidelnějším vlnobitím na Fuerteventura

Spot El Burro je, pokud jde o pravidelnost, nejdůvěryhodnější v létě. Jedná se o velmi příjemný spot, díky jasným větrným a vlnovým podmínkám je skvělý pro provozování vodních sportů nebo pro úvod do surfování, windsurfingu, bodyboardingu nebo kitesurfingu. Přístup na El Burro je velmi snadný. Jedná se o dlouhou pláž s pískem a vulkanickými skalami, umístěnou na severovýchodě ostrova Fuerteventura, pár kilometrů od turistického centra Corralejo. V okolí je mnoho příležitostí pro zaparkování na kraji silnice.

Bodyboardingový spot pro začátečníky v blízkosti Corralejo

El Burro má především levou vlnu, neboť pravá je velmi krátká. Spot je velmi příjemný, skvělý pro začátečníky, i když surfování na vlnolamu vyžaduje minimální zkušenosti. Při velkém vlnobití je třeba být obezřetný, protože byste mohli skončit na vulkanickém reefu. Nejlepší podmínky jsou při odlivu a v létě. Foukají totiž pravidelné větry ve směru S-SV. I v zimě ale můžete narazit na dobré vlny při J-JZ-Z větrech.

Localidad
Corralejo

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
4
259
13
262
10045