NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Cestování na Kanárské ostrovy vlednu

Prázdniny v lednu? Začni s novým rokem! Uteč před zimou a užij si pláž, slunce a přírodu, odpočiň si a naber síly. A díky teplotě 19 °C a devíti hodinám slunce každý den máš dobrý důvod se dvakrát nerozmýšlet. Tak na co čekáš?
Průměrná
teplota
21° C

9 h
slunečního svitu denně

Tento měsíc
ti doporučujeme…

1
První koupání
v roce

Ne všichni můžeme říct, že jsme se během našich vánočních prázdnin koupali v moři… A tady to jde. Ponoř se do tyrkysové vody a začni nový rok revitalizovaný.

Koupání na 1. ledna je ve skutečnosti kanárskou tradicí, na pláži Las Canteras v las Palmas na Gran Canaria se každý rok pořádá oblíbená událost na oslavu roku, který začíná pořádnou mořskou koupelí.

Nejoblíbenější pláže
Pláž Las Canteras

2
Mezinárodní hudební
festival

Přijeď si užít festival, který začíná hudební sezónu v Evropě každý leden a únor. S více než třiceti letou tradicí je považován za mezinárodní událost klasické hudby s orchestry z celého světa.

Navíc budeš mít možnost prožít tuto událost v některé z jedinečných a nejvíce emblematických staveb ostrovů: v Auditoriu Alfreda Krause, na Gran Canaria, v Auditoriu na Tenerife Adána Martína (tato stavba je dílem Santiaga Calatravy).

Kanárská hudba
Las Palmas de Gran Canaria

3

Dobij
baterky

Po vánočních oslavách a večeřích je na čase si odpočinout od přejídání a dobít baterky. Za tímto účelem ti sedm ostrovů nabízí velkou rozmanitost nevšedních přírodních krás. Sopky, rajské pláže, přírodní koupaliště, tisícileté lesy, národní parky, průzračné vody a čisté a chráněné nebe na pozorování hvězd, které si můžeš užít během celého roku, dokonce i v období svých vánočních prázdnin.

Energie, která na tebe čeká
Zákoutí k navštívení
Přírodní krásy
Pozorování hvězd

sluneční brýle
pohodlné oblečení
lehkou bundu