Cestování na Kanárské ostrovy v lednu

Prázdniny v lednu? Začni s novým rokem! Uteč před zimou a užij si pláž, slunce a přírodu, odpočiň si a naber síly. A díky teplotě 19 °C a devíti hodinám slunce každý den máš dobrý důvod se dvakrát nerozmýšlet. Tak na co čekáš?

Contenido

Ne všichni můžeme říct, že jsme se během našich vánočních prázdnin koupali v moři… A tady to jde. Ponoř se do tyrkysové vody a začni nový rok revitalizovaný.

Koupání na 1. ledna je ve skutečnosti kanárskou tradicí, na pláži Las Canteras v las Palmas na Gran Canaria se každý rok pořádá oblíbená událost na oslavu roku, který začíná pořádnou mořskou koupelí.

Imagen
Playa de Maspalomas Gran Canaria
Playa de Maspalomas Gran Canaria
Contenido

Přijeď si užít festival, který začíná hudební sezónu v Evropě každý leden a únor. S více než třiceti letou tradicí je považován za mezinárodní událost klasické hudby s orchestry z celého světa.

Navíc budeš mít možnost prožít tuto událost v některé z jedinečných a nejvíce emblematických staveb ostrovů: v Auditoriu Alfreda Krause, na Gran Canaria, v Auditoriu na Tenerife Adána Martína (tato stavba je dílem Santiaga Calatravy).

Imagen
Auditorio de Tenerife
Auditorio de Tenerife
Contenido

Po vánočních oslavách a večeřích je na čase si odpočinout od přejídání a dobít baterky. Za tímto účelem ti sedm ostrovů nabízí velkou rozmanitost nevšedních přírodních krás. Sopky, rajské pláže, přírodní koupaliště, tisícileté lesy, národní parky, průzračné vody a čisté a chráněné nebe na pozorování hvězd, které si můžeš užít během celého roku, dokonce i v období svých vánočních prázdnin.

Imagen
 Caldera de Taburiente - La Palma
 Caldera de Taburiente - La Palma
Contenido
  • sluneční brýle
  • pohodlné oblečení
  • lehkou bundu