Paragliding v Las Coloradas

Dlouhé lety nad zátokou El Confital

Mírný laminární vítr slabé intenzity, který panuje v oblasti Las Coloradas na severozápadě ostrova Gran Canaria, z ní činí privilegovanou zónu, kde je možné si vychutnat úžasný západ slunce ze vzduchu a navíc počítat s lákadlem provést jednoduchý toplanding. Lety, které se mohou prodloužit o několik hodin, umožňují vychutnat si nádherného výhledu nad zátokou El Confital, pláží Las Canteras a dokonce nad horou Gáldar, pokud máte štěstí a je hezky.

Výlučná oblast pro výuku paraglidingu

Letová oblast, která se nachází ve výšce 60 metrů, je situována vedle rozhledny Las Coloradas v hlavním městě ostrova Las Palmas de Gran Canaria. Spolu s Los Giles ji lze považovat za výlučnou oblast pro výuku a zdokonalování paraglidingu a závěsného létání. Výborná poloha svahu spolu s větry, které běžně foukají, z ní činí ideální a dosti bezpečné místo jak pro zkušené piloty, tak i pro amatéry, kteří začali provozovat tyto sporty.

Výška
-
Localidad
Las Coloradas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nunca dejes residuos de ningún tipo en el entorno, incluidas las colillas. Los restos de comida contribuyen a la proliferación de roedores y gatos asilvestrados que suponen una grave amenaza para la fauna.
  • Respeta a los animales, no los molestes ni los alimentes. Si ves algún ejemplar herido, puedes avisar en el teléfono de emergencias 112. Tampoco arranques flores o plantas.
  • No recojas ni te lleves piedras o cualquier otro elemento del medio natural. Tampoco lo modifiques amontonándolas para realizar las tristemente famosas “torres”.
  • No practiques actividades deportivas fuera de las áreas permitidas.
2
257
13
262
10045