Paragliding v Los Giles

Nejlepší paragliding na ostrově Gran Canaria

Výjimečný pohled a velmi uspokojující skok za poznáním severovýchodního pobřeží ostrova Gran Canaria - to nabízí Los Giles. Nejfrekventovanější paraglidingová oblast na ostrově umožňuje přeletět zcela bezpečně nad jeho hlavním městem Las Palmas de Gran Canaria a jeho úžasnou pláží Las Canteras s velmi jemným přistáním. Proto je tento let považován za nejpohodlnější na ostrově a navíc jej lze provozovat po většinu roku za bezvadných větrných podmínek.

Top landing v Los Giles

Široká startovací plocha směřující na severovýchod od Los Giles umožňuje, aby se let prodloužil a bylo tak možné kochat se déle výhledem na Las Canteras, jednu z nejpopulárnějších pláží Kanárských ostrovů. Nesporným lákadlem je možnost provedení toplandingu, pokud nechcete přistát vedle Auditorio Alfredo Kraus od 11.00 hodin nebo v La Cícer a hotelu Cristina hodinu před západem slunce. Je nutné vzít v úvahu, že startovací bod je soukromým vlastnictvím.

Výška
175 metros
Localidad
Los Giles

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nunca dejes residuos de ningún tipo en el entorno, incluidas las colillas. Los restos de comida contribuyen a la proliferación de roedores y gatos asilvestrados que suponen una grave amenaza para la fauna.
- Respeta a los animales, no los molestes ni los alimentes. Si ves algún ejemplar herido, puedes avisar en el teléfono de emergencias 112. Tampoco arranques flores o plantas.
- No recojas ni te lleves piedras o cualquier otro elemento del medio natural. Tampoco lo modifiques amontonándolas para realizar las tristemente famosas “torres”.
- No practiques actividades deportivas fuera de las áreas permitidas.
2
257
13
262
10045