NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

OSTROV

EL HIERRO

100%
udržitelný
Od inaugurace vodné elektrárny Gorona del Viento, je to první zcela soběstačný ostrov s obnovitelnými zdroji energie.
MERIDIAN
OSTROV
Až do roku 1885 byl Punta de Orchilla považována za poledník 0, čímž se stal jedním z nejvíce používaných v mapách šestnáctého a sedmnáctého století. Z tohoto důvodu je El Hierro známí jako poledníkový ostrov.
WIFI
ZDARMA
Můžete se cítit velmi daleko, ale ve stejné době připojeni. El Hierro má wifi zdarma!.
46
BODŮ PRO PONOŘENÍ
Objevte 46 bodů k ponoření do podmořské krajiny, jedinečné a plné života, která je plodem sopeční geografie. Pohledná erupce byla v roce 2011.
Světová biosférická
REZERVACE
Přesto, že je to nejmenší z ostrovů, El Hierro má úrodné půdy, strmé útesy, lávové útvary a bujné vegetaci, která byla uznána UNESCO.
Vítejte Na Ostrově El Hierro
Tento malý ostrov, prohlášený za biosférickou rezervaci, vás ohromí kontrastem mezi jeho sopečnou půdou, zelenými lesy a průhledností vody mořské rezervace. Existuje několik možností, jak objevit jeho neuvěřitelnou přírodu. Ponořit se a potápět v jedineční podvodní krajině regenerované následkem sopečné erupce v roce 2011, přecházet se starými lesy nebo zůstat v klidu a dívat se na krajinu. Cítit, jak úžasné to je zastavit se a dýchat čistý vzduch ostrova El Hierro.
/
Mořská Rezervace
La Restinga

VELKOLEPÉ DNO MOŘE PLNÉ ŽIVOTA

Vedle rybářského přístavu La Restinga, v jižní části ostrova najdete tuto oblast chráněných vod s hloubkami až 300 m, plné útesů, jeskyň, písečných plošin... Jedno z nejvíce vyhledávaných míst fanoušky potápění z celého světa s více než 10
bodů ponoření do jedinečné podmořské krajiny plné života, která je plodem zvláštní vulkanické pgeografie..
/Co nemůžete minout/