NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

OSTROV

FUERTEVENTURA

Kanárská
PLÁŽ
Více než 150 km pláží k užívání si slunce a mořského vánku plného záporných iontů, díky kterým se budete cítit jako v ráji.
SÝR
S OZNAČENÍM PŮVODU
Místa s výrobou sýru mezi plážemi jsou povinní zastávkou. Ochutnejte lahodné originální sýry od místních výrobců.
RÁJ
WINDSURF
Dlouhé slunečné dny, silný vítr a vlny až dva metry vedli k vzniku tradicí windsurfingu a kitesurfingu ostrově.
RESERVA DE LA
REZERVACE
Nekonečná sopečná krajina a čistota pláží nezůstali bez povšimnutí UNESCO, která vyhlásila ostrov za biosférickou rezervaci v roce 2009.
Vítejte Na Ostrově Fuerteventura
Po příjezdu vás přivítá panenské pobřeží smaragdové vody a bílého písku. Více než 150 km pláží k užívání si slunce a mořského vánku plného relaxačních záporných iontů, díky kterým se budete cítit jako v ráji. Proto a pro velkolepé sopečné krajiny není divu, že byly prohlášené za biosférickou rezervu.

Zavřete oči a když je otevřete, budete z vás nový člověk. Je to dobrý čas vzít si desku a sjíždět křišťálově čisté vody. I když, pokud dáváte přednost, můžete také objevovat gastronomické lahůdky místních obyvatelů, například „pejines“, vrásčité brambory nebo sýr s označením původu.
/
Více než 150 km
neuvěřitelných pláží
Ostrov Fuerteventura je písek a moře ve své nejčistší podobě. Má rozsáhlé a rajské pláže různých typů, takže si můžete vždy vybrat podle plánu dne: praxe vodní aktivity, zapomenut na všechno procházet osamělým pobřežím nedotčené pláže, vychutnat si čerstvé ryby nebo jenom sedět a pozorovat nádherný západ slunce. Protože více než 150 km pláží má mnoho darů.
/Co nemůžete minout/