Las Palmeras Golf

Hřiště pitch & putt v Las Palmas de Gran Canaria

Ve městě Las Palmas de Gran Canaria, na severovýchodě ostrova, se nachází Las Palmeras Golf, první městské hřiště na Kanárských ostrovech. Navrhli jej v roce 2006 Stirling & Martín, architekti ze slavného studia Global Golf Company. Má 18 jamek par tři o délce 50 až 110 metrů. Ceněné jako hřiště pitch & putt, je dokonalé pro trénování krátké hry, během které se můžete kochat nádhernými výhledy na Atlantický oceán a pláž Las Canteras.

Zahrajte si golf v zábavním sportovním centru na Gran Canaria

Las Palmeras Golf má dva velmi odlišné okruhy. Prvních devět jamek je v čistě britském stylu a jsou dostupné pro jakéhokoliv hráče. Naproti tomu jamky 10 až 18 jsou v americkém stylu, náročnost se zvyšuje kvůli jezírkům používaným jako překážky. Nejemblematičtější je jamka 15 s hendikepem pět a pěkným greenem na ostrově. Kromě hřiště pitch & putt nabízí spa s tělocvičnou, bazén a tři tenisové kurty. Kompletní, vysoce kvalitní zábavní sportovní centrum v centru města.

Even
3
Handicap
-
Hole number
18
Round time
-
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Las Palmas de Gran Canaria
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
2
258
13
262
10045