Meloneras Golf by Lopesan

Náročné golfové hřiště s hráčem v blízkosti Maspalomas

Meloneras Golf je golfové hřiště vyžadující od hráče vysokou technickou úroveň. Navrhl jej mnoha cenami ověnčený architekt Ron Kirby. Nabízí okruh se stupňující se náročností, vhodný pro hráče s různými hendikepy. Jako příklad můžeme uvést jamky 14 a 16, které vyžadují přesnost, protože míček musí překonat útes. Nachází se na jihu ostrova Gran Canaria, velmi blízko turistického centra Maspalomas. Je to golfové hřiště vhodné pro hráče, kteří chtějí dotáhnout svou zručnost až na hranice proveditelnosti.

Zahrajte si golf u moře na Gran Canaria.

Při prvním kole hry nabízí Meloneras Golf nádherný výhled na hory v jižní části ostrova Gran Canaria, a ve druhém kole na oceán a sportovní centrum Pasito Blanco. Leží tak blízko u moře, že jamky 13, 14, 15 a 16 vypadají, jako kdyby se green připojil k oceánu. Osmnáct jamek par 71 se nachází ve skutečném palmovém ráji plném jezírek a v blízkosti čtyřhvězdičkového hotelu Lopesan Costa Meloneras.

Even
71
Handicap
Hombres 26 / Mujeres 36
Hole number
18
Round time
4.30 horas
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Meloneras
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
2
258
13
262
10045