Salobre Golf Old Course

Dvě golfová hřiště v jednom komplexu nedaleko Maspalomas

Salobre Hotel Resort & Serenity, který se nachází na jihu ostrova Gran Canaria na jedinečném místě a je ponořen do přírodního prostředí s privilegovaným výhledem na Atlantický oceán a golfové hřiště, je navržen do nejmenších detailů tak, aby poskytoval potěšení, relaxaci, klid a pohodu. Tento pětihvězdičkový hotel má proto nejexkluzivnější vybavení a služby na ostrově: golf, wellness centrum, pouštní okolí, různé gastronomické prostory a mnoho dalšího. A jestli je něco, za co byl hotel Salobre oceněn, pak je to golf – v roce 2016 se stal nejlepším golfovým hotelem ve Španělsku. Jediný resort na Gran Canarii se dvěma 18jamkovými hřišti, New a Old Course, která se od 17. října stanou třemi hřišti kombinujícími 18 jamek v případě Old Course a 9 jamek (jamky 1 až 3 a 13 až 18) s parem 36 na New Course, které opět přivítá golfisty, jež mají rádi charakter hřiště s nenapodobitelným charakterem. Golfové hřiště Salobre je určeno pro hráče všech úrovní a díky svému kamennému okolí a výzvě, kterou golfistům nabízí, má jedny z nejnáročnějších a nejcharakterističtějších jamek. Toto hřiště má navíc velký půvab, protože je zcela začleněno do letoviska a do přírodního prostředí a maximálně respektuje krajinu.

Even
71
Handicap
36 ladies & 28 gentlemen
Hole number
18
Round time
-
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Maspalomas
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
2
258
258
262
10045