Salobre New Course

Golf na Gran Canarii vedle pětihvězdičkového resortu

Nové hřiště bylo postaveno v roce 2008 a zhruba před čtyřmi lety bylo zrenovováno a doplněno novými odpališti. Hřiště, které navrhl Ron Kirby, prošlo v posledních letech rozsáhlým vývojem. Obklopeno přírodou a s výhledem na hory a letovisko je splnění hendikepu jen dalším důvodem, proč si zahrát. Staré hřiště, které bylo otevřeno v roce 1999, vítá všechny návštěvníky letoviska. Nádherné hřiště s bohatou vegetací a jamkami, jež jsou jako stvořené pro potěšení a pro testování technických ran typických pro profesionální okruh. Toto 18jamkové hřiště s parem 71, které navrhl Roland Favré, hostilo tak významné šampionáty, jako je PGA of Spain v roce 2006 a mistrovství Španělska seniorů a žen v roce 2001, a nedávno, v srpnu 2022, se na něm konalo amatérské mistrovství Kanárských ostrovů v golfu. Jako by to nestačilo, Salobre Golf má „Club Fitting Centre“, prostor, který pomáhá hráčům zlepšit jejich hru pomocí nejnovější technologie „Trackman Systém“. Tento systém s přesností bojového radaru odráží všechny detaily změn hráčova švihového pohybu a nabízí návrhy na zlepšení vašich úderů, a tím i vašich výsledků na hřišti.

Even
36
Handicap
36 ladies & 28 gentlemen
Hole number
9
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Maspalomas
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
2
258
258
262
10045