Tecina Golf

Jediné golfové hřiště na ostrově La Gomera.

Na jižním útesu ostrova La Gomera se nachází Tecina Golf, jediné golfové hřiště na ostrově. Díky strategické poloze v blízkosti malé turistické lokality Playa de Santiago a v horní oblasti Lomada de Tecina nabízí výhled na Atlantický oceán a ostrov Tenerife. Výhledy, jež vám zcela jistě vezmou dech. Bylo navrženo v roce 2003 slavným architektem golfových hřišť Donaldem Steelem. Okruh vás zve na golfové utkání v jedinečném přírodním prostoru.

Zahrajte si golf u hotelu Hotel Jardín Tecina

Tecina Golf postupně klesá přes různé terasy, ale zároveň není nijak nakloněný směrem k moři. V horní části se používají autochtonní rostliny pro dekoraci pouštního charakteru. S postupující hrou se ale vegetace zvětšuje, až se dostane k Hotelu Jardín Tecina, kde rostou tropické a ovocné stromy. Nejlepší je jamka 10, která jako by se vznášela ve vzduchu vedle propasti, neboť ulička je rozdělená útesem. Úchvatné.

Even
71
Handicap
36
Hole number
18
Round time
4.30 horas
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Putting green
Localidad
Playa de Santiago
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
6
258
13
262
10045