Costa Teguise Golf

Golfové hřiště na spícím vulkánu na Lanzarote

Costa Teguise Golf, ležící na východě Lanzarote, byl ve své době kvalifikován světovým šampiónem Severianem Ballesterosem jako nejlepší hřiště na Kanárských ostrovech. Resort navrhl v roce 1978 profesionální golfista John Harris. Svažuje se po úbočí bývalého vulkánu s dekorací tvořenou vulkanickou lávou, kaktusy a palmami. Výhled na Atlantický oceán a nepřekonatelné klimatické podmínky zvou k golfovému utkání kdykoliv během celého roku.

Golfová utkání na Costa Teguise

Design resortu Costa Teguise Golf je velmi rozmanitý díky mořskému vánku, který pomáhá náhodně měnit podmínky hry. Díky četným dog legs, které nutí používat všechny hole, a úzkým cestičkám s více než 3000 palmami, je to náročný terén pro profesionály, ale okruh je velmi příjemný pro vysoké hendikepy. Golfové hřiště na Costa Teguise pro využití všech strategií hry na velmi speciálním místě.

Even
72
Handicap
No
Hole number
18
Round time
3.30 horas
Buggy
Catering
Club rental
Parking
Putting green
Localidad
Costa Teguise
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
3
258
13
262
10045