Lanzarote Golf

Zahrajte si golf pár minut od letiště na Lanzarote

Pouhých deset minut od letiště na Lanzarote a nedaleko velkého turistického centra Puerto del Carmen se nachází Lanzarote Golf. Navrhl jej známý architekt golfových hřišť Ron Kirby. Táhne se až k moři a dokonale zapadá do typické krajiny jižní části ostrova Fuerteventura. Hřiště je postaveno na přírodních rampách, leží na lehce zvlněném terénu, který se harmonizuje s výhledem na Atlantický oceán a ostrov Fuerteventura.

Golfové hřiště uzpůsobené pro všechny hendikepy na Lanzarote

Lanzarote Golf má design typu link, s širokými uličkami a rozsáhlými greeny. Hra je tak pohodlná pro všechny hendikepy. Tvoří jej čtyři jamky par tři, čtyři jamky par pět a 10 jamek par čtyři na jemně zvlněném terénu. Celou oblast vymezují staré kamenné zdi. U jamky 3 par tři může vítr ovlivnit úder, ale u jamky 7 par pět může naopak pomoct, pokud fouká od severu.

Even
72
Handicap
36.4
Hole number
18
Round time
4.30 horas
Buggy
Catering
Club rental
School
Putting green
Localidad
Tías
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
3
258
13
262
10045