Amarilla Golf & Country Club

Hřiště pitch & putt pro hru bez licence na Tenerife

Na jihu ostrova Tenerife, na pobřeží moře a pár minut od letiště Reina Sofia, se nachází hřiště Amarilla Golf & Country Club. Vytvořil jej Donald Steel a slavnostně otevřeno bylo v roce 1998. Hřiště má 18 jamek par 71, leží na břehu moře. Na hřišti pitch & putt s devíti jamkami si můžete zlepšovat při krátké hře, nebo si zahrát golf úplně poprvé, protože na tomto hřišti nepotřebujete mít licenci.

Golfové hřiště vedle sportoviště Marina San Miguel

Amarilla Golf & Country Club má nádherný výhled na pohoří Teide a exkluzivní sportovní přístav Marina San Miguel. Díky úzkým cestičkám vyžadujícím přesnou hru je zdejší okruh výzvou jak pro zkušené hráče, tak pro hráče s vysokým hendikepem. A co je nejlepší? Zcela jistě jamka 5 par 3, designový skvost, který využívá moře jako cestičky a nutí míček přeletět oceán, aby se dostal na green. Nezapomenutelné.

Even
71
Handicap
-
Hole number
18
Round time
-
Buggy
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
San Miguel de Abona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
1
258
13
262
10045