Buenavista Golf

Golfové hřiště mezi Atlantickým oceánem a pohořím Teno

Buenavista Golf leží v blízkosti malé turistické lokality Buenavista del Norte, na severozápadě ostrova Tenerife. Navrhl jej v roce 2003 světový šampión Severiano Ballesteros. Okruh prochází mezi chráněnou oblastí pohoří Teno a mořem. Je tak blízko útesu, že u některých jamek máte pocit, že míček silně odpálíte až do Atlantiku. Buenavista Golf je golfové hřiště, kde hlavním protagonistou je oceán.

Zahrajte si golf u moře na Tenerife.

Buenavista Golf leží přímo na břehu moře. Greens s pěti jamkami se zde snoubí s vlnami, jež se tříští nedaleko hřiště. Hra zde ale také vyžaduje větší přesnost, aby se míček neztratil v jamkách 15 a 17. Mezi jamkami 9 a 18 je centrální jezírko spojené kaskádami, které rovněž dotvářejí velmi příjemné prostředí. Díky závazku vůči okolí byl resort odměněn Cenou Madera Verde 2006 a získal certifikaci ISO 14001 a 9001.

Even
72
Handicap
-
Hole number
18
Round time
-
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
School
Putting green
Localidad
Buenavista del Norte
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
1
258
13
262
10045