Centro de Tenerife Golf Los Palos

Hřiště pitch & putt ideální pro krátké turnaje na Tenerife

Centro de Tenerife Golf Los Palos se nachází na jihu ostrova Tenerife. Čeká zde na vás golfové hřiště dokonalé pro rychlé turnaje. Díky devíti jamkám par 27 je klasifikováno jako hřiště pitch & putt, bylo navrženo v roce 1994 studiem Integral Golf Design profesionálního golfisty José María Olazábal. Herní terén je prakticky bez nerovností, je tedy ideální pro hry ve chvíli, kdy nemáte příliš mnoho času, nebo se chcete seznámit se sportem, který není příliš fyzicky náročný.

Zahrajte si golf s dětmi blízko Los Cristianos

Díky pohodlí a přívětivosti vůči vysokým hendikepům je hřiště pitch & putt v Centro de Tenerife Golf Los Palos naprosto ideální pro hru s dětmi. Na hřišti s devíti jamkami par 27 převládá bujná vegetace a vodní překážky s jezírky a říčkami, které prověří hráčovu zručnost. Okruh je snadno projitelný a poloha v blízkosti velkého turistického centra Los Cristianos z něj dělá dobrého kandidáta na den na golfu s rodinou.

Even
27
Handicap
-
Hole number
9
Round time
-
Catering
Club rental
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Arona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
1
258
13
262
10045