Golf Las Américas

Zahrajte si golf v samém srdci Playa de las Américas

Na jihu ostrova Tenerife, na Playa de las Américas a v blízkosti Los Cristianos, se nachází Golf Las Américas. Toto golfové hřiště navrhl v roce 1988 John Jacobs Golf Associates LTD, anglické studio spojené s postavou slavného profesionálního golfisty. Pyšní se rozlohou více než šest kilometrů čtverečných, má lehký tvar amfiteátru, který jej chrání před deštěm díky řadě blízkých kopců. Perfektní pro celoroční provozování golfu.

Golfové hřiště vedle pětihvězdičkového hotelu

Herní okruhy na Golf Las Américas prochází zahradami plnými palem a dračinců, druhem, který roste pouze na Kanárských ostrovech. Hřiště s jemnou topografií a rozmanitou trasou má 18 jamek par 72. Voda protéká komplexem zavlažovacích kanálů a lagun, které vytvářejí příjemné prostředí. Navíc přinášejí hře další výzvy, neboť slouží jako překážky. Vedle golfového hřiště se nachází Hotel Las Madrigueras, pětihvězdičkový hotel v koloniálním stylu. Skvělé místo pro golfovou dovolenou s exkluzivním ubytováním.

Even
72
Handicap
36
Hole number
18
Round time
4.30 horas
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Playa de Las Americas
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
  • Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
  • Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
1
258
13
262
10045