NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Real Club de Golf na Tenerife

Real Club de Golf de Tenerife Golfová hřiště na Tenerife
Real Club de Golf de Tenerife Golfová hřiště na Tenerife
Real Club de Golf de Tenerife Golfová hřiště na Tenerife

Druhé nejstarší golfové hřiště ve Španělsku je na Tenerife

Real Club de Golf de Tenerife je druhé nejstarší golfové hřiště ve Španělsku. Vytvořili jej v roce 1932 Antonio Lucena, Andrés Alberto, Joaquín Laynez a Aureliano Yanes, prestižní hráči tohoto klubu. Nachází se na severovýchodě ostrova Tenerife. Leží mezi obdělávanými poli, ovocnými stromy a dokonce zde najdete i háj se stoletými stromy. Je dokonale integrováno mezi prvky venkova, čímž se zde vytváří uvolněná atmosféra zvoucí ke golfovému zápasu po celý rok.

Zahrajte si golf nedaleko letiště Tenerife Norte

Leží pouhých pár minut od letiště Tenerife Norte. Real Club de Golf de Tenerife je náročný a vyžaduje od hráče zručnost a fyzickou kondici. Kvůli geografické poloze čítá okruh řadu nerovností, proto se doporučuje používat elektrický vozík a buggy. Golfové hřiště tvoří 18 jamek par 71 s malými a hlubokými útesy, jež jsou využívány jako přírodní překážky. S čtyři par pět na dlouhou vzdálenost je to obtížné hřiště, nicméně velmi podnětné pro zkušenější hráče.

Isla Tenerife

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB
18

18

71

71

Hombres 28 / Mujeres 34

Hombres 28 / Mujeres 34

ZJISTĚTE