Real Club de Golf na Tenerife

Druhé nejstarší golfové hřiště ve Španělsku je na Tenerife

Real Club de Golf de Tenerife je druhé nejstarší golfové hřiště ve Španělsku. Vytvořili jej v roce 1932 Antonio Lucena, Andrés Alberto, Joaquín Laynez a Aureliano Yanes, prestižní hráči tohoto klubu. Nachází se na severovýchodě ostrova Tenerife. Leží mezi obdělávanými poli, ovocnými stromy a dokonce zde najdete i háj se stoletými stromy. Je dokonale integrováno mezi prvky venkova, čímž se zde vytváří uvolněná atmosféra zvoucí ke golfovému zápasu po celý rok.

Zahrajte si golf nedaleko letiště Tenerife Norte

Leží pouhých pár minut od letiště Tenerife Norte. Real Club de Golf de Tenerife je náročný a vyžaduje od hráče zručnost a fyzickou kondici. Kvůli geografické poloze čítá okruh řadu nerovností, proto se doporučuje používat elektrický vozík a buggy. Golfové hřiště tvoří 18 jamek par 71 s malými a hlubokými útesy, jež jsou využívány jako přírodní překážky. S čtyři par pět na dlouhou vzdálenost je to obtížné hřiště, nicméně velmi podnětné pro zkušenější hráče.

Even
71
Handicap
Hombres 28 / Mujeres 34
Hole number
18
Round time
-
Buggy
Catering
Club rental
School
Localidad
Tacoronte
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
1
258
13
262
10045