Kitesurfing na playa de Jinámar

Spot ideální pro všechny úrovně kitesurfingu

Kitesurfingový spot na playa de Jinámar leží na Las Palmas, na severovýchodě Gran Canaria. Je ideální rozmanitostí vln, pravidelností větrů a navíc se pyšní jedním z nejlepších vlnolamů na ostrově. Ačkoliv je to spot pro všechny úrovně, je dobré mít nějaké zkušenosti, když vstupujete do vody mimo vlnolam z důvodu velikosti vln. V dny, kdy převažují silné proudy je třeba dávat pozor, aby vás vlna neodmrštila na nerovný břeh.

Dutá vlna s velkou silou na Gran Canaria

I když je playa de Jinámar velmi konstantní spot, kde si tohoto sportu můžete užívat po celý rok, větrné a vlnové podmínky pro kitesurfing jsou lepší v létě, zejména při odlivu. Podloží pláže je písečné, občas se objevuje vulkanická hornina. Vlna se láme v obou směrech, má velkou sílu a v některých místech je dutá. Obchodní centrum ležící jen pár metrů odsud nabízí veškeré služby, které byste mohli potřebovat.

Localidad
Jinama

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
2
259
13
262
10045