Kitesurfing v Salinas de Pozo

Kitesurfingový spot s dlouhými vlnami

Salinas de Pozo je kitesurfingový spot ležící na Santa Lucía, na jihovýchodním pobřeží Gran Canaria. Jedná se o ideální spot pro milovníky rozmanitých vln. V Salinas de Pozo najdete vlny s různými hřbety, tvořící stěnu a s dlouhou dráhou. V oblasti převládá větrné počasí a vládne tu skvělá surfařská atmosféra, zejména mezi dubnem a zářím. V letních měsících jsou větry silnější a konstantnější.

Větry ideální pro zkušené kitesurfaře

Je třeba zdůraznit, že tento spot se doporučuje pouze pro středně pokročilé a zkušené surfaře. Nejlepší větry na kitesurfing jsou v Salinas de Pozo S-SV side on shore. Při vstupu a výstupu z vody je třeba dávat pozor na sílu, se kterou se vlna láme na oblázkovém břehu. Také se doporučuje provozovat kitesurfing v Salinas de Pozo při odlivu. Dno je z vulkanické horniny.

Localidad
Pozo Izquierdo

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
2
259
13
262
10045