Kitesurfing na playa de Famara

Kitesurfing pro všechny úrovně na Lanzarote

Na severozápadě Lanzarote, velmi blízko Teguise, se nachází pláž Famara, nejlepší kitesurfingový spot na Lanzarote. Kromě skvělých větrných podmínek a vlnolamu po celé pláži se doporučuje pro všechny úrovně. Tento snadno přístupný spot je umístěný pod skalisky v Famara. Velmi blízko leží Caleta de Famara, rybářská vesnice, která má k dispozici služby týkající se kitesurfingu jako surfcamp, opravny a prodejny vybavení a školy.

Dokonalý kitesurfingový spot díky rozmanitosti vln

Pláž Famara je dokonalý spot díky rozmanitosti vln, je zde několik hřbetů, které nabírají na síle v těch nejhlubších oblastech. Vlna je typu písečný beachbreak a nejlepší větrné podmínky jsou SV-S směrem side-on shore. I když zde můžete provozovat kitesurfing kdykoliv během roku, nejpříznivější a nejstálejší jsou větry mezi květnem a zářím. Doporučujeme si vychutnat tento spot při odlivu nebo středním přílivu.

Localidad
Famara

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
3
259
13
262
10045