Kitesurfing v Jameos del Agua

Vlny, které dosahují výšky tří metrů na Lanzarote

Na severu Lanzarote leží uprostřed podmanivé vulkanické krajiny spot Jameos del Agua. Tento kitesurfingový spot se doporučuje pouze pro nejzkušenější sportovce. Můžete zde tento sport provozovat po celý rok, ale nejlepší podmínky pro kitesurfing jsou na jaře a v létě. Větry zde vanou v SV směru, vytvářejí rychlou a dlouhou levou vlnu, v některých místech dutou, která může dosáhnout výšky až tři metry.

Kitesurfingový spot ideální pro pokročilé úrovně

Je třeba mít na paměti, že vstup a výstup z moře jsou na tomto spotu komplikované, zejména za přílivu. Proto se doporučuje pouze pro ty, kdo už mají pokročilejší úroveň. Tím, že se nachází pod turistickým centrem Jameos del Agua, je možné využít místní parkoviště pro případ, že by přímý vjezd na pláž byl zavřený.

Localidad
Haría

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
3
259
13
262
10045