Kitesurfing na playa de El Médano

Kitesurfingový spot s nejlepšími povětrnostními podmínkami

Kitesurfingový spot na playa de El Médano, ležící na jihu ostrova Tenerife, vedle letiště, má ideální větrné podmínky pro provozování tohoto sportu. Kromě zóny uzpůsobené pro pouštění draků jsou zde i oblasti vhodné pro různé úrovně zkušeností. Kitesurfingu se zde můžete věnovat celý rok, ale milovníci kitesurfingu na Tenerife jej vyhledávají zejména v létě, kdy fouká S-SV vítr.

Kitesurfingové školy v turistické oblasti na Tenerife

Dno je písečné, což usnadňuje vstup do vody z pláže El Médano. Spot je tedy vhodný i pro začátečníky. Díky přítomnosti záchranářů je tento spot o něco bezpečnější. Kitesurfing zde můžete provozovat nezávisle na přílivu nebo odlivu. Hned vedle pláže najdete služby věnované cestovnímu ruchu, širokou nabídku ubytování, kavárny a obchody, ale také kitesurfingové školy a pronájem specifického vybavení.

Parking
Restaurant
Localidad
El Médano

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
1
259
13
262
10045