Cueva Pintada

Projděte si původní kanárské osídlení

Na severu ostrova Gran Canaria se nachází Muzeum a Archeologický park Cueva Pintada de Gáldar, osada postavená domorodým kanárským obyvatelstvem, která se stala povinnou zastávkou pro všechny, kdo se chtějí osobně seznámit s dějinami. Procházka po okruhu, který prochází touto osadou, příchod do malbami zdobené jeskyně a proniknutí do minulosti prostřednictvím nástěnných maleb je nezapomenutelná zkušenost: seznámit se s autentickými archeologickými objevy a ne jen reprodukcemi je ohromující.

Muzeum, kde se seznámíte s nástěnnými malbami

Cueva pintada de Gáldar je otevřena pro veřejnost od úterý do neděle a nabízí prohlídky s průvodcem, který vám představí tajemství tohoto archeologického parku a péči o něj. Muzeum má křišťálovou kouli, díky které se můžete zblízka seznámit s nástěnnými malbami, aniž by se poničily, a nabízí workshopy pro nejmenší zaměřené na dějiny. Celý zážitek doplňují informační panely a audiovizuální projekce.

Wifi
Is accessible

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nefotografujte s bleskem. Mohly by poškodit umělecky a kulturně hodnotná díla.
  • Používejte odpadkové koše a pokud možno vyhazujte již dříve vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Ve výstavních halách nejezte jídlo.
  • Dávejte si pozor na batoh nebo tašku, abyste při pohybu nenarazili do žádného předmětu.
  • Snažte se mlčet nebo mluvit potichu, abyste nerušili ostatní návštěvníky.
2
11
262
10045