Námořní muzeum

Intenzivní a vzrušující cesta historií námořnictví

Námořní muzeum se nachází uvnitř lodi Santa Maria (Barco de la Virgen) na náměstí Plaza de La Alameda v Santa Cruz de La Palma, hlavním městě ostrova. Jedná se o přesnou repliky karavely Santa Maria vyrobené v roce 1940 během slavností Fiestas Lustrales. Od té doby se tato symbolická stavba stala jedním z nejvýznamnějších muzeí v La Palma. Uvnitř najdete sbírky předmětů námořních dějin, jako jsou navigační nástroje, modely nebo historicky cenné námořní mapy a dokumentace. Intenzivní a vzrušující shrnutí pěti století námořnictví.

Nejnavštěvovanější muzeum v La Palma

Jedinečnost prostoru, ve kterém se nachází, a velká historická hodnota jeho obsahu dělá námořní muzeum nejnavštěvovanějším muzeem v La Palma. Všechny informace jsou podrobně popsány v několika jazycích a rovněž je k dispozici průvodce, kterého ocení všichni návštěvníci, kteří chtějí poznat historii tohoto krásného muzea. Nabízí moderní a zrekonstruované zařízení s historickými předměty a zajímavými interaktivními prvky. Návštěva této lodi uvízlé v hlavním městě a procházka po palubě během objevování vzrušující historie je nezapomenutelným zážitkem.

Parking
Wifi
Localidad
Santa Cruz de la Palma

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nefotografujte s bleskem. Mohly by poškodit umělecky a kulturně hodnotná díla.
- Používejte odpadkové koše a pokud možno vyhazujte již dříve vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Ve výstavních halách nejezte jídlo.
- Dávejte si pozor na batoh nebo tašku, abyste při pohybu nenarazili do žádného předmětu.
- Snažte se mlčet nebo mluvit potichu, abyste nerušili ostatní návštěvníky.
5
11
262
10045