Casa de Los Balcones

Historický skvost s balkony z rytého dřeva a typickým kanárským dvorem

V samém historickém centru městečka La Orotava na severu Tenerife se nachází architektonická perla 17. století s balkóny z rytého dřeva a zdobené květinami přitahující všechny pohledy. Uvnitř domu návštěvník nalezne nádherný kanárský dvůr s ukázkami typických uměleckých řemesel Kanárských ostrovů, od výroby vína přes výrobu krajek až po košíkářství. V různých pokojích Casa de los Balcones se lze naučit, jak se ručně vyrábějí tradiční produkty, a tak poznat, jak se žilo před dvěma sty roky.

Poznat tradice v několika panských domech

Před Casa de los Balcones lze navštívit Casa del Turista s úžasným výhledem na Teide hned z několika úhlů ze dvora. Casa del Turista také nabízí ukázku slavných pískových koberců, které se vyrábí u příležitosti každoročních oslav La Orotava. Dále je zde impozantní Casa Lercaro chlubící se slavnou kavárnou a restaurací, která vždy poslouží jako skvělé místo k panskému odpočinku.

Catering
Localidad
La Orotava

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nefotografujte s bleskem. Mohly by poškodit umělecky a kulturně hodnotná díla.
- Používejte odpadkové koše a pokud možno vyhazujte již dříve vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Ve výstavních halách nejezte jídlo.
- Dávejte si pozor na batoh nebo tašku, abyste při pohybu nenarazili do žádného předmětu.
- Snažte se mlčet nebo mluvit potichu, abyste nerušili ostatní návštěvníky.
1
262
10045