Casa Lercaro

Palác ze 16. století v La Laguna

Casa Lercaro se nachází na severu Tenerife, konkrétně v La Laguna, městě, jež je zapsáno na seznamu kulturního dědictví. V tomto paláci, starém více než 400 let, sídlí Muzeum dějin Tenerife. Je těžké říci, co je zajímavější, zda stálé expozice uvnitř budovy nebo vlastní budova. Leží v historickém centru La Laguny, a tak do Casa Lercaro můžete zavítat během poklidné procházky.

Muzeum, kde se seznámíte s dějinami Tenerife

Ve vitrínách a na zdích Muzea dějin se návštěvník seznámí s archeologickými památkami, uměleckými díly a předměty, které patřily do různých období kanárských dějin. Při procházce po nádvořích objevíte spoustu zajímavostí, jako jsou dva kočáry z 18. a 19. století, oba pečlivě zrestaurované, kamenná deska používaná jako schod nebo studně, které dodávaly vodu celému panství. Kromě toho legenda vypráví, že zde obchází nejznámější duch Kanárských ostrovů.

Catering
Parking
Wifi
Is accessible
Localidad
San Cristóbal de La Laguna
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nefotografujte s bleskem. Mohly by poškodit umělecky a kulturně hodnotná díla.
- Používejte odpadkové koše a pokud možno vyhazujte již dříve vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Ve výstavních halách nejezte jídlo.
- Dávejte si pozor na batoh nebo tašku, abyste při pohybu nenarazili do žádného předmětu.
- Snažte se mlčet nebo mluvit potichu, abyste nerušili ostatní návštěvníky.
1
11
262
10045