Dům vína a medu

Gastronomické muzeum na Tenerife

Dům vína a medu se nachází v El Sauzal, na severu Tenerife, v typickém kanárském venkovském domě starém více než tři sta let. Je to povinná zastávka pro všechny turisty zajímající se o gastronomii. Kromě toho, že se seznámíte s výrobou vína a medu na Tenerife, budete moci ochutnat různé zdejší typické pokrmy a produkty, jak v restauraci, tak přímo v hostinci. Ti nejmenší se zabaví v dětském koutku, speciálně pro ně vytvořeném.

Vinotéka a restaurace s výhledem na Teide

V Domě vína a medu je obchod, kde můžete zakoupit různá místní jídla a sladkosti, jakož i další speciality. Chcete-li poznat tento dům z venku, stačí se projít po zahradě, kde najdete více než 20 odrůd vinné révy a nádherné výhledy na horu Teide. Dům má otevřeno od úterý do neděle prakticky po celý den.

Catering
Parking
Localidad
El Sauzal
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nefotografujte s bleskem. Mohly by poškodit umělecky a kulturně hodnotná díla.
- Používejte odpadkové koše a pokud možno vyhazujte již dříve vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Ve výstavních halách nejezte jídlo.
- Dávejte si pozor na batoh nebo tašku, abyste při pohybu nenarazili do žádného předmětu.
- Snažte se mlčet nebo mluvit potichu, abyste nerušili ostatní návštěvníky.
1
11
262
10045