Vesnička Isora

Vesnička obklopená sopečnými skalami na ostrově El Hierro

Jaké kouzlo má vesnička Isora a proč si zaslouží návštěvu? Na východě ostrova El Hierro se nachází tato obyčejná, nicméně nádherná lokalita, jež vznikla kolem pramene Azofa. Domy jsou postaveny ze sopečných kamenů, zdi a zahrady jsou krásné a upravené. Celý tento komplex v sobě skrývá kouzlo starodávných vesniček na ostrově El Hierro. Je to místo, kde si můžete dobít baterky a načerpat energii.

Mír, klid a ohromující výhled na Las Playas

Skupinky domů poblíž hlavních komunikací, většinou zrestaurované, s upravenými ovocnými zahradami, to vše je pastva pro oči. Mnohé z nich byly přizpůsobeny požadavkům venkovského turistického ruchu a představují pravý luxus pro každého, kdo si chce užít několika dnů plných klidu a relaxace. Projděte se po cestičkách plných zeleně, zajděte na vyhlídku, z níž můžete pozorovat neskutečnou krajinu Las Playas.

Restoration

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respeta a los animales, no los molestes ni los alimentes. Si ves algún ejemplar herido, puedes avisar en el teléfono de emergencias 112. Tampoco arranques flores o plantas.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte a pečujte o historické a kulturní dědictví místa, stejně jako o různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení...).
7
9
262
10045