Vesnička Los Llanillos

Malebná vesnička s tradičními domy a krásnými zahradami

V údolí El Golfo na severu ostrova El Hierro jsou roztroušeny různé vesničky. Jedna z nich se vyznačuje svým půvabem: Los Llanillos. Leží poblíž pobřeží a je zajímavá upravenými tradičními domky s plochou střechou a rohovými kameny v různobarevných variantách. Také je nutno zmínit nádherné zahrady těchto domů plné květin, díky nimž bude procházka po ulicích obce balzámem na Vaše smysly.

Ideální místo ke strávení klidné dovolené na ostrově El Hierro

Mnohé tyto tradiční domky se využívají k venkovské turistice a obec Los Llanillos se může pochlubit bohatou nabídkou ubytování tohoto typu. V této vesničce si lze vychutnat klid stejně jako na samotném ostrově El Hierro, jenž je svou atmosférou klidu přímo proslulý. Jediným úkolem dne je vysedávat na terasách některého z těchto domků, zaposlouchat se do ticha, procházet se mezi upravenými zahradami, navštívit skalnatou pláž jezera Azul a vnímat Atlantik. To vše je na dosah ruky každému, kdo hodlá strávit dovolenou poněkud odlišným způsobem.

Touristic info

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respeta a los animales, no los molestes ni los alimentes. Si ves algún ejemplar herido, puedes avisar en el teléfono de emergencias 112. Tampoco arranques flores o plantas.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte a pečujte o historické a kulturní dědictví místa, stejně jako o různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení...).
7
9
262
10045