Fataga

Objevit kouzlo malého městečka mezi roklemi

Nádherné hory, které se táhnou od silnice po trase vedoucí do Fataga, předznamenávají, že toto malé městečko na jihu ostrova Gran Canaria je více než malebné. Je to klidné a rozkošné místo s dobře zachovalými bílými domky, kde jsou malé a úzké uličky. Velké množství květin krášlí tuto obec, která se nachází ve výšce nad údolím se stejným jménem, v prostředí roklí, borů a jedinečného palmového háje.

Výlet na velbloudu po údolí Las Mil Palmeras

Střešní tašky, palmy, dřevěné balkony, úrodná půda, to vše se objevuje v prostředí vyjimečné krajiny, kde se žije beze spěchu jako v dávné minulosti. Chcete se vrátit do té atmosféry? Projděte se po dlážděných uličkách, navštivte jediný kostel v tomto místě, San José, jakož i muzeum či historický vodní mlýn. Mezi turistická místa již patří restaurace a obchody se suvenýry, projížďka na velbloudu po rokli, která je známa jako údolí Las Mil Palmeras. Podnikněte exotický výlet po krajině s úchvatnými výhledy.

Localidad
San Bartolome de Tirajana

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respeta a los animales, no los molestes ni los alimentes. Si ves algún ejemplar herido, puedes avisar en el teléfono de emergencias 112. Tampoco arranques flores o plantas.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte a pečujte o historické a kulturní dědictví místa, stejně jako o různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení...).
2
9
262
10045