Vesnička Las Tricias

Vesnička vzdálená od ruchu města

Na severozápadě ostrova La Palma leží malá a klidná vesnička Las Tricias, vzdálená od ruchu moderního města. Nachází se na svahu mezi roklemi a je obklopena mandlovníky, které v zimním období kvetou, což je skvělá podívaná. Pomalý běh života v Las Tricias umožňuje pozorně obdivovat architekturu nádherných panských domů s dřevěnými balkony, zdmi z tmavého kamene natřeného na bílo a taškovými střechami. Tradiční styl na ostrově La Palma.

Řemesla a archeologie na ostrově La Palma

V této vesničce hraje řemeslo významnou roli. Za tímto účelem byl restaurován krásný tradiční mlýn na mouku, který byl přeměněn v muzeum a prodejní místo řemeslných výrobků. Za zmínku stojí osada Cuevas de Buracas, která leží poblíž a vyznačuje se skalními stanovišti značného archeologického významu a magickým lesem dračinců, což je endemit Kanárských ostrovů.

Archeological sites
Public transport
Restoration
Shop/shopping
Touristic info

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respeta a los animales, no los molestes ni los alimentes. Si ves algún ejemplar herido, puedes avisar en el teléfono de emergencias 112. Tampoco arranques flores o plantas.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte a pečujte o historické a kulturní dědictví místa, stejně jako o různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení...).
5
10
262
10045