Vesnička Las Tricias

Vesnička vzdálená od ruchu města
Na severozápadě ostrova La Palma leží malá a klidná vesnička Las Tricias, vzdálená od ruchu moderního města. Nachází se na svahu mezi roklemi a je obklopena mandlovníky, které v zimním období kvetou, což je skvělá podívaná. Pomalý běh života v Las Tricias umožňuje pozorně obdivovat architekturu nádherných panských domů s dřevěnými balkony, zdmi z tmavého kamene natřeného na bílo a taškovými střechami. Tradiční styl na ostrově La Palma.
Řemesla a archeologie na ostrově La Palma
V této vesničce hraje řemeslo významnou roli. Za tímto účelem byl restaurován krásný tradiční mlýn na mouku, který byl přeměněn v muzeum a prodejní místo řemeslných výrobků. Za zmínku stojí osada Cuevas de Buracas, která leží poblíž a vyznačuje se skalními stanovišti značného archeologického významu a magickým lesem dračinců, což je endemit Kanárských ostrovů.
Archeological sites
Restoration
Shop/shopping

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respeta a los animales, no los molestes ni los alimentes. Si ves algún ejemplar herido, puedes avisar en el teléfono de emergencias 112. Tampoco arranques flores o plantas.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte a pečujte o historické a kulturní dědictví místa, stejně jako o různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení...).
5
10
262
10045