Městečko El Sauzal

Kouzlo městečka, které nabízí nádherný výhled

Městečko El Sauzal je jedinečné tím, že kromě míst plných kouzla nabízí i krásné výhledy. Leží na severu ostrova Tenerife, na srázu, celá obec je jako obrovská vyhlídka, z níž lze obdivovat jedinečný výhled na sopku Teide tyčící se nad údolím La Orotava a modrou plochou Atlantiku. El Sauzal je vzdálen od turistických tras, vhodný pro ty, kdo si hodlá vychutnat klid útulného a klidného městečka.

Jeden z nejkrásnějších západů slunce na Tenerife

Prostředí náměstí San Pedro s jeho kostelem, který byl vystavěn jako čtvrtý v pořadí po dobytí ostrova, je správným začátkem při poznávání El Sauzal. Pár metrů odsud je park s vyhlídkou Los Lavaderos, kde je malá zahrada s vodou a vegetací, kde lze zastavit čas. A za soumraku je nejlepší zajít na některou z teras či kaváren a pozorovat nádherný západ slunce při popíjení skvělého koktejlu.

Historical heritage
Dědictví
Restoration
Shop/shopping
Touristic info
Localidad
El Sauzal

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respeta a los animales, no los molestes ni los alimentes. Si ves algún ejemplar herido, puedes avisar en el teléfono de emergencias 112. Tampoco arranques flores o plantas.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte a pečujte o historické a kulturní dědictví místa, stejně jako o různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení...).
1
9
262
10045