Playa de La Concha ve vesnici El Cotillo

Jedna z nejznámějších pláží na ostrově Fuerteventura
Na severozápadě ostrova Fuerteventura se nacházejí pláže rybářské vesnice El Cotillo. Směrem k severu se rozkládají jako skupina rodinných zátok s bílým pískem a klidným tyrkysovým mořem. Jedna z nich je pláž La Concha, která je díky svému klidu, kráse a kvalitě jedna z nejznámějších pláží na ostrově Fuerteventura. Blízká vesnice nabízí příležitost vychutnat si na terase s výhledem na moře majestátní soumrak, kdy obloha během několika minut změní barvu z okrové na fialovou.
Zátoka s bílým pískem pro celou rodinu ve vesnici El Cotillo
Útes ve tvaru podkovy pláži La Concha zajišťuje neustále malý výskyt vln. Ve dnech, kdy se vítr přece jen zvedne, můžou jako úkryt sloužit kruhové zídky, které vytvořili místní obyvatelé ze sopečného kamene. Za odlivu si pak děti můžou klidně hrát v loužích, které vznikají mezi okolními skálami. Pláž nabízí služby záchranářů a v těsné blízkosti také parkovištěm. Velmi blízko se nachází také apartmány a restaurace s terasou.
Length
220 m
Accessible
Hammok sunshade
Lifeguard
Parking
Restaurant
Showers
Tourist info
Localidad
El Cotillo

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
4
9
262
262
10045