Playa de Morro Jable

Exotická pláž poblíž obchodních oblastí na ostrově Fuerteventura

Ve velkém turistickém letovisku Morro Jable na jihu ostrova Fuerteventura se nachází obří pláž s bílým pískem a klidným mořem, které přechází od tyrkysových po smaragdové odstíny. Je známá jako pláž Morro Jable a sahá od pláže Las Gaviotas na severu až k centru rybářské vesnice Morro Jable na jihu. Pokud projdete tuto několikakilometrovou exotickou pláž po třídě, které ji lemuje, můžete si užít nejen návštěvu obchodů, ale také charakteristický pohled na maják Morro Jable, který se rýsuje proti moři.

Čtyřkilometrová turistická pláž poblíž oblasti Saladar de Jandía

Pláž Morro Jable je dlouhá čtyři kilometry a je ohraničená dlouhou třídou s obchody, zábavními centry a restauracemi. V blízkosti se nachází také Saladar de Jandía. Toto vědecky významné místo je vyhrazené pro ochranu druhu vegetace, která odolává slané vodě a na Kanárských ostrovech je velice vzácná. Je to turistická pláž, kterou střeží tým záchranářů. Je zde řada míst, kde si můžete půjčit lehátka a slunečníky, a také jsou k dispozici stánky s občerstvením a místa, kde můžete provozovat vodní sporty, jako je surfování nebo jízda v kajaku. A co je nejlepší? Ubytovat se v jednom z blízkých hotelů, abyste si užili den na pláži a po západu slunce pak klidnou večeři u moře.

Délka
4325 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Todo el año
Klidná voda
Localidad
Morro Jable

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
4
9
262
262
10045