Playa de Viejo Rey

Referenční pláž pro surfaře na jihozápadě ostrova Fuerteventura
Windsurfing a kitesurfing zcela ovládly pláže v Corralejo a na jihu Jandía na ostrově Fuerteventura, zatímco pláž Viejo Rey je ostrovním centrem legendárních surfařských prken. Nachází se v La Pared (zeď). Jedná se o enklávu nesoucí název zdi, která v minulosti rozdělovala ostrov na dvě části. Tato pláž dlouhá téměř jeden kilometr není pouze referenčním bodem pro surfaře, ale také pro milovníky svobody a nudismu, je zde spousta místa pro všechny.
Koupání na nudistické pláži v Jandía
Silný vítr a velké vlny vytvářejí ideální podmínky pro surfování, zároveň ale také nabádají k opatrnosti při koupání. Kromě toho černý písek, na některých místech i zlatavý, obrovské rozměry, všudypřítomné slunce a osvěžující oceán jsou ideální pro odpočinek, procházky a příjemné prožití dne. Viejo Rey se nachází v blízkosti rezidenční zóny La Pared a nedaleko leží další zátoka, což umocňuje atraktivitu místa.
Length
250 m
Nudist zone
Localidad
Costa Calma

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
4
9
262
262
10045